Czy ekran projekcyjny zastąpi kino?

2021-07-07

Z powodzeniem można dzisiaj mieć kinowe – filmowe emocje we własnym, domowym salonie, jeśli tylko się go odpowiednio przygotuje. Wystarczą do tego raptem dwie rzeczy, a mianowicie dobry rzutnik, dopasowany do naszych potrzeb oraz ekran do projektora – dopasowany nie tylko do nadrzędnego urządzenia, ale również do ilości miejsca, jakim dysponujemy.

Ekran projekcyjny – salon jak kino

W sklepach znajdziemy całą masę propozycji ekranów projekcyjnych, które jednak musimy profesjonalnie dopasować do rzutnika, jaki nas interesuje. Zapewne doradca do domowego wykorzystania wskaże nam w pierwszej kolejności elektryczny ekran projekcyjny http://ekrany-projekcyjne-adeo.pl, wygodny oraz wysoce estetyczny. W przypadku elektrycznego ekranu projekcyjnego możliwe jest jego zabudowanie w ścianie lub w suficie – pod warunkiem, że jest to podwieszany sufit. Tkanina projekcyjna jest w tym wypadku odpowiednio chroniona za pomocą mechaniki. Dzięki temu nasz salon stanie się salą kinową jedynie w określonych sytuacjach.

Druga propozycja ekranu projekcyjnego do domu

Jeśli jednak wersje widoczne na co dzień nie stanowią dla nas problemu, możemy zdecydować się na ekran ramowy, dający doskonały obraz i umożliwiający zamontowanie większego formatu. Dzięki specjalnej, czarnej ramie obraz będzie wyraźniejszy, a kolory odbierane mocniej – a to za sprawa uzyskanego w ten sposób kontrastu. Tkanina projekcyjna w takich ekranach do projektora jest idealnie naciągnięta, a więc obraz jest maksymalnie dobrze wyświetlany, bez fałdowań czy odkształceń.

@ Copyright 2018